fon

Рисунок8 

 Суші бар "Суші Ко" - маленький куточок Японії, де Ви можете спробувати смачні страви японської кухні, відпочити на м’яких диванчиках та зануритись в атмосферу країни Вранішнього Сонця.


В оформленні інтер'єру ресторану переважають червоний, чорний та білий кольори, які в Японії символізують любов, радість і чистоту.  Приємна фонова музика східних стилів в поєднання із затишною та запашною атмосферою створюють всі умови для приємного відпочику.

Рисунок4


Вишукані страви японської кухні, приготовлені на будь-який смак: суші, сашимі, нігірі, маки, коне, а також великий вибір салатів. Крім холодних страв та закусок в меню є гарячі страви: супи.

 

Для гурманів — приправи, соуси, чудові добавки до суші, темпура тощо. Окреме місце в меню відносять -  десертам, тут до вашого смаку великий вибір тістечок, морозива. Традиційні види напоїв, саке, вишукані вина сходу.

 

 


Єдине в місті "Шоу на тепані". Особливе, гаряче приготування на тепані 14 страв і все це у Вас на очах готує шеф-кухар "Суші Ко". "Їсти стає цікавіше" саме так можна охарактеризувати трапезу у компанії рідних та близьких.

Рисунок6

Рисунок5Рисунок7

rol_filadelfiya_z_kopchenim_lososem

 

 

 


Завітайте та оцініть справжній смак японської кухні.